Rezervasyon: 0392 815 93 25

Hakkımızda

Girne Öğretmenevi

Girne; Beşparmak Dağlarının kuzeyine boylu boyunca uzanan, saçlarını kıvrımlı yamaçlarına seren, yüzünü Akdeniz’in sonsuz maviliğine çeviren, nemli mavi gözleriyle Anavatanı seyreden kadim güzelliğin adeta günümüze düşen gölgesi gibidir. Bu tarihi şehrin tam da kalbinde yer alan Girne Öğretmenevi,  güvenli, huzurlu, sıcak ve güler yüzüyle konuklarını karşılamakta, kalıcı dostlukların kurulmasına vesile olmaktadır. Ayrıca özgün mimarisi ile varlığını gelecek kuşaklara taşımayı gaye edinmiş, sosyal yönü güçlü bir işletmedir.

Girne Öğretmenevi, İskenderun Caddesi, Beylerbeyi Kavşağı Girne / KKTC adresinde yer alan, 5’i suit, 11’i bungalov olmak üzere 58 oda, 130 yatak kapasiteli bir işletmedir. İşletmemiz; konaklama, restoran, havuz, düğün, toplu yemek, toplantı ve otopark alanı ile hizmetlerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Odalarımızda; televizyon, balkon, mini bar, klima, 24 saat sıcak su ve kablosuz (wireless) internet bağlantısı bulunmaktadır. Kapalı ve açık restoranı, havuzbarı ve yarı olimpik yüzme havuzu ile Kıbrıs’ta ucuz, güvenli ve konforlu otellerden birisi olan Girne Öğretmenevi sıcak Akdeniz akşamlarında nefis yemekler eşliğinde misafirlerini ağırlamaktadır.